fbpx

ЧІП-ТЮНІНГ АВТО

Автосервис «MANIC MECHANICS» надає послугу: чіп-тюнінг авто.
чіп-тюнинг
Погодьтеся, у багатьох власників автомобілів періодично виникають бажання здійснити деякі зміни в характеристиках двигуна власного авто – збільшити потужність без суттєвого росту споживання палива або навпаки – зберігши ефективність двигуна, досягти зменшення  витрати палива. Раніше такий ефект можна було досягти шляхом в основному маніпулювання з «залізом». Завдяки тому, що на сучасних автомобілях всі системи  управляються електронікою, відчутних змін в характеристиках роботи двигуна можна досягти саме завдяки зміні налаштувань параметрів електронного блоку управління (ЕБУ, англ. ECU). Серед автолюбителів така процедура найчастіше називається чіп-тюнінг, прошивка або калібровка.

 

Отже, чіп-тюнінг – це перепрограмування базових показників електронного блоку управління двигуна з метою внесення змін в стандартні параметри роботи двигуна. Іншими словами – це заміна стокової програми, яка керує ЕБУ, на індивідуальну, яка «заточена» саме під ваш автомобіль з урахуванням ваших побажань та фізичних можливостей самого двигуна, тубокомпресора, паливної системи, вихлопної системи.

Багато водіїв діляться враженнями і відчуттями нереальної надбавки до потужності двигуна після чіп-тюнінга. Динамометричні стенди показують, що завдяки чіп-тюнінгу без суттєвої модифікації «заліза» у атмосферних двигунів потужність може збільшитися на 5-7%, у турбованих – 20- 35%, залежно від виду палива та певних особливостей двигунів

Прийнято вважати, що головним завданням чіп – тюнінгу є збільшення потужності двигуна. З цим важко не погодитись, але не слід забувати, що чіп-тюнінг дає можливість вирішити ряд інших індивідуальних потреб власника автомобіля – від збалансованого результату у вигляді підвищення динаміки двигуна при зменшені витрат палива, до часом вимушених дій з відключенням певних блоків чи деактивацією окремих підсистем автомобіля, як наприклад деактивація EGR, відключення температурних датчиків та датчиків тиску разом з видаленням сажового фільтра на дизельних автомобілях, деактивація датчиків кисню  (лямбда зондів) після видалення каталізаторів на бензинових двигунах (так зване ЄВРО-2) і інше.

Основні переваги чіп-тюнінга:

Часто буває, що виробники спеціально занижують на програмному рівні максимальну потужність авто. Причиною цього можуть бути екологічні норми, маркетингові цілі або ж просто не відкоригована програма двигуна автомобіля. Завдяки чіп-тюнінгу можна розкрити реальні можливості свого автомобіля без суттєвих вкладень в заміну вузлів та агрегатів, використовуючи наявне «залізо».
Завдяки тому, що автомобіль після чіп-тюнінга працює на більш оптимальних параметрах, зростає його економічність. Двигун стає більш чуйним і еластичним, завдяки чому більш оптимально працює у ширшому діапазоні обертів.
У випадку вимушених маніпуляцій з каталізаторами і сажовими фільтрами (котрі, як правило, закінчуються видаленням останніх) чіп-тюнінг знімає проблему переходу авомобіля в аварійний режим завдяки відключенню блоків контролю деяких параметрів роботи вихлопної системи (згадані вище Євро-2, відключення сажового фільтра, EGR тощо)

Коли чіп-тюнінг необхідний:

  • переведення автомобіля на газове паливо (ГБО)
  • видалення каталізатора (перехід на ЄВРО -2)
  • видалення сажового фільтру
  • маскування помилок електронного блоку управління двигуна


Зовні перепрограмування (чіп-тюнінг) виглядає наступним чином: пристрої, які зчитують та записують нове ПЗ підключаються до блоку ЕБУ через роз’єм OBD-II або безпосередньо до контактів всередині ЕБУ, видаляється стара прошивка та встановлюється нове ПЗ, яке було відкаліброване відповідно до індивідуальних побажань клієнта.
Не рекомендується виконувати таку модернізацію самостійно без наявності спеціального обладнання та навиків у цьому напрямку сервісу. Краще довірити цю справу професіоналам MANIC MECHANICS, які володіють навичками і знаннями тонкощів виконання такої процедури.
Наш автосервіс MANIC MECHANICS спеціалізується на послузі чіп-тюнінгу автомобілів. Наші клієнти завжди отримують прогнозований результат та необмежену гарантію на всі види робіт по чіп-тюнігу.

 

ЗНИЖКИ

для постійних клієнтів

ОХОРОНА 24/7

закрита територія

ЗРУЧНІ ФОРМИ

замовлення та оплати

ЗОНА ОЧІКУВАННЯ

free Wi-Fi

ГАРАНТІЯ

на роботи та запчастини

ПЕРЕВАГИ АВТОСЕРВІСУ MANIC MECHANICS

  • Команда професіоналів, маніакально захоплених своєю справою
  • Мультибрендовий автосервіс
  • Відповідальність та гарантія на всі види наших робіт
  • Багаторічний досвід та висока кваліфікація
  • Якісні перевірені комплектуючі та матеріали
  • Прагнемо, щоб кожен клієнт залишився нашим другом

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС:


+38(098)3000199