КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА АВТО

Комп’ютерна діагностика автомобіля на сьогодні є одним з найбільш точних інструментів виявлення несправностей.

Вона дозволяє оцінити стан авто, своєчасно помітити збій або поломку певних елементів, здатна вберегти мотор та інші агрегати від подальших серйозних поломок, які мають властивість прогресувати, залишаючись непоміченими на початковому етапі!

Комп’ютерна діагностика автомобіля — це процес, при якому відбувається зчитування кодів несправностей на основних вузлах, модулях та індикаторах.
Діагностика дає точну оцінку технічного стану електроніки автомобіля та справності бортової системи, а також виявляє як очевидні, так і приховані несправності.

Діагностика автомобіля відбувається за допомогою спеціального обладнання — сканерів, багатофункціональних стендів, а також переносних зчитувачів, відомих як «рідери». Всі ці пристрої підключаються до діагностичного роз’єму авто. Спеціалізована комп’ютерна техніка дозволяє не тільки фіксувати будь-які зміни в роботі різних систем, але й стирати знайдені коди помилок з метою їх корекції.

У розпорядженні фахівців професійної команди Автосервісу «MANIC MECHANICS»перебуває сучасне вимірювальне обладнання, яке може використовуватися для огляду переважної більшості марок автовиробників, складання карти порушень в роботі всіх систем та одночасного побудови алгоритму їх усунення.