fbpx

КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ

Комп’ютерна діагностика автомобіля на сьогодні є одним з найбільш точних інструментів виявлення несправностей.

Комп’ютерна діагностика вартість від 200 грн.

Прайс на основні послуги автосервісу MANIC MECHANICS

Комп'ютерна діагностикаУ розпорядженні фахівців професійної команди автосервісу “MANIC MECHANICS” перебуває сучасне вимірювальне обладнання, яке може використовуватися для огляду переважної більшості марок автовиробників, складання карти порушень в роботі всіх систем та одночасного побудови алгоритму їх усунення.

У сучасних автомобілів багато електричних індикаторів. До них відносяться перевірка двигуна, ABS, масло, температура охолоджуючої рідини, трансмісія і багато іншого. Хоча можете подумати, що ці датчики дають механіку інформацію, необхідну для усунення проблеми, правда полягає в тому, що індикатори показують тільки те, який параметр двигуна виходить за межі допустимого діапазону. Технічний фахівець повинен розшифрувати, діагностувати і вирішити, що є реальною проблемою.

ЩО ТАКЕ КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА

Комп’ютерна діагностика автомобіля – це підключення транспортного засобу до комп’ютера, оснащеного відповідним програмним забезпеченням, і за допомогою такого ПО виявляються будь-які несправності і проблеми, які можуть привести до поломки окремих систем. Використання комп’ютерної діагностики авто дозволить виявити джерело можливих проблем, а також може стати гарним засобом перевірки технічного стану машини безпосередньо перед її покупкою. Це відмінний варіант, особливо для тих, хто вирішив купити не новий автомобіль.

Найбільш поширеним індикатором, який спрацьовує є індикатор перевірки двигуна. Кожного разу, коли бачите, що він включається – це привід завітати до СТО «MANIC MECHANICS» і дозволити одному з наших навчених фахівців виконати ретельний комп’ютерний діагностичний тест машини.

Які проблеми може виявити комп’ютерна діагностика?

Діагностичний код вказує на електричну або механічну проблему (витік вакууму з двигуна). Коди спрацьовують навіть тоді, коли з електронікою все в порядку. Коли механік виконує діагностику комп’ютера, він сканує авто на наявність активних або збережених діагностичних кодів.

ПОСЛУГИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ДІАГНОСТИКИ:

  • Зчитування коду несправності
  • З’ясування причини появи несправності та її усунення

ЗНИЖКИ

для постійних клієнтів

ОХОРОНА 24/7

закрита територія

ЗРУЧНІ ФОРМИ

замовлення та оплати

ЗОНА ОЧІКУВАННЯ

free Wi-Fi

ГАРАНТІЯ

на роботи та запчастини

ПЕРЕВАГИ АВТОСЕРВІСУ MANIC MECHANICS

  • Команда професіоналів, маніакально захоплених своєю справою
  • Мультибрендовий автосервіс
  • Відповідальність та гарантія на всі види наших робіт
  • Багаторічний досвід та висока кваліфікація
  • Якісні перевірені комплектуючі та матеріали
  • Прагнемо, щоб кожен клієнт залишився нашим другом

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС:


+38(098)3000199