fbpx

ЛОКАЛЬНЕ ФАРБУВАННЯ АВТО

Автосервіс «MANIC MECHANICS» надає послугу: локальне фарбування авто.
Прайс на автомалярні послуги автосервісу «MANIC MECHANICS»
локальне фарбування авто
Більшість водіїв не з чуток знають як прикро виявити на своєму автомобілі подряпину, вм’ятину, потертість, сколи чи інші, на перший погляд не глобальні пошкодження. Інколи навіть важко зрозуміти як і коли вони з’явились. Якщо ваш автомобіль також “прикрашають” такі пошкодження, то не варто засмучуватись, адже існує метод локального фарбування.
Локальне фарбування автомобіля – усунення пошкоджень лакофарбного покриття на окремих деталях кузова або навіть на частинах деталей. Таке фарбування називається локальним через те, що воно здійснюється точково на конкретній деталі авто (напр. бампер, капот, двері чи пороги), а не перефарбовується весь автомобіль. При цьому сам елемент автомобіля не демонтується, а фарбується лише саме пошкодження. Технологія локального фарбування дозволяє зекономити матеріали, скоротити час роботи та максимально зберегти заводське лакофарбне покриття автомобіля. В цій технології застосовується метод переходу, який робить невидимою межу між заводським фарбуванням та ремонтним.

Локальне фарбування автомобіля відбувається в декілька етапів:

 • Підготовка. Деталь ретельно миється та обробляється хімічними речовинами для очищення від бруду та жиру.
 • Шліфування. Деталь обробляється абразивами для виявлення і коригування найменших нерівностей.
 • Шпаклювання. На цьому етапі ретельно шпаклюють пошкоджену поверхню. В залежності від розміру та характеру пошкодження може знадобитись як одноразова, так і багаторазова шпаклівка.
 • Повторне шліфування та вирівнювання. Після того як всі шари шпаклівки висохли, деталь обробляється абразивами для надання ідеальної гладкості.
 • Ґрунтування. Виконується з метою захисту поверхні від корозії та створення основи для подальшого фарбування.
 • Фарбування + лакування. Підготовлена деталь нарешті фарбується в декілька шарів (2-3), покривається шаром лаку, а далі сушиться та полірується.


локальне пфарбування авто
Послуга локального фарбування є практичною та доступною альтернативою повного оновлення кузова. До того ж, в більшості випадків не варто починати повне фарбування заради усунення невеликої подряпини на деталі. Таке фарбування, в кінцевому результаті, буде мати чудовий естетичний вигляд.
Наш автосервіс MANIC MECHANICS спеціалізується на кузовних роботах, локальному та повному фарбуванні автомобілів. Завдяки сучасному обладнанню та висококваліфікованим фахівцям, що маніакально захоплені своєю справою, ми робимо малярний та кузовний ремонт будь-якої складності та повертаємо ваше авто до ідеального стану.
Бажаєте щоб ваше авто мало ідеальний вигляд? Тоді записуйтесь в автосервіс MANIC MECHANICS.

ЗНИЖКИ

для постійних клієнтів

ОХОРОНА 24/7

закрита територія

ЗРУЧНІ ФОРМИ

замовлення та оплати

ЗОНА ОЧІКУВАННЯ

free Wi-Fi, кафе

ГАРАНТІЯ

на роботи та запчастини

ПЕРЕВАГИ АВТОСЕРВІСУ MANIC MECHANICS

 • Команда професіоналів, маніакально захоплених своєю справою
 • Мультибрендовий автосервіс
 • Відповідальність та гарантія на всі види наших робіт
 • Багаторічний досвід та висока кваліфікація
 • Якісні перевірені комплектуючі та матеріали
 • Прагнемо, щоб кожен клієнт залишився нашим другом

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС:


+38(098)3000199