fbpx

ПОЛІРУВАННЯ АВТО

Автосервіс «MANIC MECHANICS» пропонує послугу: полірування авто.

Щоденно кузов автомобіля страждає від дії негативних факторів навколишнього середовища: погодні умови, дорожній пил та сміття, як результат – лакофарбне покриття (ЛФП) вашого автомобіля покривається подряпинами, мікротріщинами, кузов стає матовим та тьмяним, а сам автомобіль втрачає привабливий зовнішній вигляд.
В такій ситуації небайдужому власнику свого авто захочеться повернути його початкову новизну. Адже доглянуте ззовні авто завжди привертає до себе увагу, крім того вартість автомобіля при продажі , кузов якого виглядає “як з салону” , збільшується на 15-20%.
На сьогодні існує можливість надати та повернути вашому автомобілю початковий привабливий вигляд, зробити це можливо шляхом полірування кузова. Даний метод не лише надасть автомобілю ідеальний зовнішній вигляд , але й усуне всі дрібні видимі пошкодження, подряпини та найдрібніші нерівності лакофарбового покриття. Метод полірування кузова є профілактикою від корозії та подальшого порушення внутрішніх шарів фарби.
А ще полірування допоможе заощадити на ремонті , адже нехтування захистом кузова в майбутньому призводить до пошкоджень, які усуваються лише за допомогою фарбування.

Як відбувається полірування авто?

 • З самого початку всі поверхні автомобіля повністю очищуються та знежирюються.
 • Далі йде обробка трьома видами полірувальних паст. На першому етапі використовується паста з найбільшими частками для максимального згладжування дефектів.
 • Далі береться середньоамбразивна паста, що надає гладкість поверхні. Третій етап – паста з антигалографічним ефектом, що закінчує етап вирівнювання поверхні кузова.
 • Наступний етап – миття автомобіля та остаточне очищення від залишків полірувальних засобів.
 • Завершальним етапом є нанесення захисного шару (поліроля) для надання максимального блиску автомобілю.


Для високої якості результату, полірування подряпин має проводитись майстрами, які володіють знаннями специфіки різних видів ЛФП. На нашому автосервісі «MANIC MECHANICS» процес полірування автомобіля відбувається в приміщенні, де створений особливий мікроклімат, присутня необхідна вологість та температура повітря. Це дозволяє не лише якісно відполірувати авто, а й виключити можливість появи дефектів.
Для полірування кузова автомобіля ми використовуємо найкращі інструменти, засоби та технології. На нашому автосервісі MANIC MECHANICS працюють лише найкращі фахівці, що маніакально захоплені своєю справою. Якщо Ви шукайте де в Києві якісно відполірувати авто – звертайтесь до нас, ми точно впевнені , що Ви залишитеся задоволені результатом!

ПЕРЕВАГИ АВТОСЕРВІСУ MANIC MECHANICS

 • Команда професіоналів, маніакально захоплених своєю справою
 • Мультибрендовий автосервіс
 • Відповідальність та гарантія на всі види наших робіт
 • Багаторічний досвід та висока кваліфікація
 • Якісні перевірені комплектуючі та матеріали
 • Прагнемо, щоб кожен клієнт залишився нашим другом

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС:


+38(098)3000199