fbpx

РЕМОНТ КПП (АКПП, МКПП) ТА ТРАНСМІСІЇ АВТОМОБІЛЯ

Автосервіс «MANIC MECHANICS» надає послуги: ремонт КПП (АКПП, МКПП) та трансмісії автомобіля.

Наш висококваліфікований персонал здатний зробити ремонт кпп і відновити будь-який тип коробки передач автомобіля. Пропонуємо технічне обладнання і кращу доступну технологію для діагностики вашої коробки передач і її повного ремонту.

Трансмісія вашого автомобіля являє собою складну механічну систему, яка контролює подачу потужності від двигуна на карданний вал. Згодом він піддається більшому зносу, ніж більшість інших частин вашого автомобіля, через високу температуру і тертя, що створюються їх безліччю рухомих і взаємодіючих компонентів. Основні проблеми неминуче виникають, якщо ваша передача не підтримується належним чином і неполадки не наважуються професіоналом незабаром після їх виявлення.

РЕМОНТ АКПП В КИЄВІ

Автоматичні коробки передач є ідеальним рішенням для кожного водія – принаймні, до тих пір, поки вони не зламаються.

Найбільш поширені причини виходу з ладу автоматичних коробок передач включають механічні пошкодження при русі і витоку масла, які зазвичай викликані виходом з ладу гумових ущільнювачів елементів. Серйозна несправність може вказуватися відключенням приводу, відсутністю задньої передачі, відсутністю високих передач або ривками при перемиканні передач. Електроніка управління найчастіше виходить з ладу, але так звані дефекти також є поширеною проблемою.

Варто зазначити, що діагностика відмов автоматичної коробки передач може бути складною і вимагає роботи висококваліфікованих фахівців.

РЕМОНТ МКПП В КИЄВІ

Найбільш поширені несправності в механічних коробках передач пов’язані з помилками конструкції і дефектами матеріалу. Багато збоїв відбуваються також через неправильну роботу коробки або витоку масла. Однак незалежно від того, як стався збиток, проблему можна вирішити тільки після зняття і розбирання коробки передач.

Найбільш поширеною ознакою відмови механічної коробки передач є жорстке перемикання передач. Однак на це також може вплинути низький рівень масла.

Наша досвідчена команда працює з усіма марками і моделями автомобілів. Забезпечимо якісний ремонт коробки передач за відмінною ціною, тому скористайтеся нашими послугами вже сьогодні.

ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ КПП ТА ТРАНСМІСІЇ:

  • Частковий і капітальний ремонт МКПП
  • Частковий і капітальний ремонт АКПП
  • Заміна заднього редуктора
  • Заміна пильовика ШРУСа
  • Заміна ШРУСа
  • Заміна приводу
  • Заміна зчеплення
  • Заміна кардана

Якщо Вам потрібен ремонт КПП та трансмісії, записуйтесь в автосервіс MANIC MECHANICS прямо зараз!

ремонт кпп та трансмісії

+38(098)3000199