fbpx

РЕМОНТ РУЛЬОВОЇ РЕЙКИ

Автосервіс «MANIC MECHANICS» надає послугу: ремонт рульової рейки.

 

Вартість послуг від 100 грн.

Прайс на основні послуги автосервісу MANIC MECHANICS

Рульова рейка є частиною рульової системи, яка з’єднує рульовий механізм з поворотною колонкою, передає рух коробки передач від повороту рульового колеса до керованим колесам. Тому це дуже важливий елемент, тому що він єдиний відповідає за правильне управління колесами автомобіля.
Знос рульової рейки надає прямий та величезний вплив на безпеку водіння. Тому необхідно вчасно проводити ремонт і діагностику рульових рейок.

Дефект рульової рейки і ослаблення, яке вона викликає в системі рульового управління, є однією з найбільш поширених причин, за якими автомобіль не проходить періодичний технічний огляд.

ОЗНАКИ НЕСПРАВНОСТІ РУЛЬОВОЇ РЕЙКИ

 • низький рівень / витік рідини в гідропідсилювачі керма;
 • складність повороту – несправна рульова рейка ускладнює поворот транспортного засобу. Це може спровокувати дорожньо-транспортну пригоду і має бути відремонтовано якомога швидше;
 • слабке, що не реагує рульове управління;
 • шум при управлінні транспортним засобом.

Рульове управління є одним з найбільш важливих елементів автомобіля, особливо коли мова йде про безпечне використання автомобіля. З цієї причини особлива увага повинна бути приділена йому.

ЯК ВИГЛЯДАЄ РЕМОНТ РУЛЬОВОЇ РЕЙКИ В КИЄВІ

Після детального огляду автомобіля фахівцями, проводиться заміна, яка включає в себе підйом автомобіля, ослабленню кінця рейки рульового механізму. Рульова рейка оснащена шарніром, який являє собою гнучке з’єднання, що дозволяє підвісці переміщатися вгору і вниз відносно нерухомої рульової системи. Всі деталі ретельно очищаються. Також заміні підлягають всі частини та комплектуючи в механізмі сальники і ущільнювачі.

Якщо виявили під час діагностики низький рівень рідини в гідропідсилювачі керма, то значить в ньому є витік. Більшість транспортних засобів, вироблених сьогодні, використовують рульову рейку з підсилювачем, щоб допомогти водієві в управлінні. Коли повертаєте кермо на ньому обертається невелика шестерня, яка зчіплюється з рульовою рейкою. Коли шестерня обертається, вона зрушує рейку вліво або вправо, чому сприяє тиск рідини в системі гідропідсилювача керма. У міру того як стійка зсувається, вона переміщує кермові тяги і обертає колеса вашого автомобіля.

Ефективна система рульового управління гарантує безпеку і надійність під час водіння.

Записуйтеся для ремонту рульової рейки в автосервіс MANIC MECHANICS

ПЕРЕВАГИ АВТОСЕРВІСА MANIC MECHANICS

 • Ми маніакально захоплені своєю справою
 • Ми даємо гарантію на всі види наших робіт, а також на комплектуючи усіх марок автомобілів
 • Використовуємо тільки якісні і перевірені комплектуючи та матеріали
 • Маємо багаторічний досвід і високу кваліфікацію
 • Наші фахівці в курсі всіх новаторських технологій і успішно застосовують і використовують їх на практиці
 • Якість та сервіс – для нас це не гучні слова в гонці за клієнтом, для нас це філософія, яка починається з кожного, хто працює на нашому сервісі
 • Прагнемо, щоб кожен клієнт залишився нашим другом

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС:


ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС:


+38(098)3000199