fbpx

РЕМОНТ ТА ЗАМІНА ЗЧЕПЛЕННЯ

Автосервіс «MANIC MECHANICS» надає послуги по ремонтe та заміні зчеплення.

Зчеплення є одним витратним елементом автомобіля, термін служби якого багато в чому залежить від стилю водіння та навичок водія. Передбачається, що стандартне зчеплення має витримувати 100-200 тис.км., проте цей пробіг зменшується для автомобілів з більшою потужністю і великим моментом, що крутить.

Крім того, ціна ремонту зчеплення збільшується за рахунок двомасового маховика, встановленого у дизельних двигунах. Проблеми, які можуть вказувати на зношену муфту, включають труднощі включення першої і задньої передачі, жорсткої педалі зчеплення і вібрації при натисканні на неї, низьку або дуже високу швидкість, збільшення швидкості без значного прискорення (прослизання зчеплення), утруднений плавний запуск.

КОЛИ НЕОБХІДНО РЕМОНТ ТА ЗАМІНА ЗЧЕПЛЕННЯ

Зчеплення вашого автомобіля потребує заміни, і Ви хочете доручити це завдання професіоналу? Як витратний матеріал зношується диск зчеплення, що може призвести до неправильної передачі крутного моменту двигуна. Стандартна ознака того, що з муфтою щось не так, – це вищі обороти, ніж зазвичай. Подивіться, як ви можете розпізнати таку несправність та як виглядає заміна.

Коли зчеплення прослизає, це означає, що вся потужність не передається від двигуна до колес. Як це перевірити? Поставте автомобіль на пряму пряму дорогу, увімкніть ручне гальмо і третю передачу. Поступово відпустіть педаль зчеплення. Якщо вона спадає майже відразу, нічого поганого не відбувається зі зчепленням.

Механізми мають увійти плавно і без будь-якого опору. Якщо виникла проблема з цим, ви чуєте скрипучий звук під час перемикання передач, вам, ймовірно, доведеться змінювати зчеплення. Причиною може бути розірваний трос зчеплення або пошкоджена гідравлічна система.
 

ЗАМІНА ЗЧЕПЛЕННЯ

Досвідчені майстри проведуть якісну та оперативну заміну зчеплення у Києві. Процедура вимагає зняття коробки. У разі приводу на передні колеса необхідно подовжити підвіску та зняти приводний вал, у той час як привід на задні колеса вимагає від’єднання карданного валу. Фахівець потім відкручує притискну пластину та знімає диск зчеплення. Як правило, пружини натискного диска та завзятий підшипник замінюються.
 

ПОСЛУГИ:

  • заміна, ремонт зчеплення / окремих комплектуючих
  • заміна маховика
  • заміна троса, шланга, циліндра зчеплення

 

ремонт та заміна зчеплення

+38(098)3000199