fbpx

ЗАМІНА МАСЛА В АКПП та МКПП

Заміна масла в АКПП и МКПП : Вартість від 150 грн.

Кожен автомобіль має основний елемент трансмісії. Він являє собою коробку з переключення швидкісних передач. За допомогою неї здійснюється процес передачі крутного моменту від двигуна до механічної системі автомобіля. За допомогою коробки передач водій здійснює процес зі зміни швидкості в процесі руху, а також відключає передачу крутного моменту.
В даний час всі коробки швидкостей діляться на механічні та автоматичні. Вони відрізняються між собою способом з переключення передач, тобто вручну або автоматом. Однак у них є одна схожість: в тих і в інших необхідно своєчасно міняти рідину.

замена масла в кппКОЛИ НЕОБХІДНО МІНЯТИ ТРАНСМІСІЙНУ РІДИНУ?

Багато водіїв замислюються над питанням: коли ж потрібно поміняти трансмісійну рідину в коробці перемикання? Чи необхідно це робити постійно?
Зазвичай міняти масло в коробці передач необхідно через кожні 90 110 км пробігу авто. Такий показник частіше застосуємо для механічної трансмісії. Заміна масла в МКПП також відбувається при техогляді авто.
В автоматичній коробці передач замінювати рідину і фільтруючи елементи потрібно набагато частіше. Заміна масла в АКПП, за рекомендацією фахівців, повинна проходити після 50 км пробігу автомобіля.

В механічних та автоматичних коробках передач необхідно замінювати рідину своєчасно. Від цього залежить, наскільки швидко будуть перемикатися швидкості, а також момент на валу двигуна.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАМІНА МАСЛА В КПП?

Якщо Вас цікавить, як відбувається заміна масла, то насправді це досить складний процес.

  • На початку необхідно акуратно злити стару рідину.
  • Ретельно промити резервуар.
  • Залити нове масло.
  • При необхідності поміняти фільтри.
  • Перевірити рівень масла та роботу двигуна.


Часто фахівцями застосовується спосіб витіснення використовуваної трансмісійної рідини. При такому методі вона буде оновлена ​​повністю.
Ви можете поміняти рідину самостійно. Однак краще довірити цей процес професіоналам.

ДЕ ЗАМІНИТИ МАСЛО КПП В КИЄВІ?

Якщо Вас хвилює питання: де замінити масло КПП в Києві? Пропонуємо звернутися до наших майстрів. У автосервісі MANIC MECHANICS
майстер зробить заміну масла і фільтруючих елементів в автоматичних або механічних коробках передач.
Після того, як Ви зробите заміну масла в коробці передач, Ви відчуєте наскільки плавно і швидко будуть перемикатися швидкості, а також покращиться робота всього автомобіля в цілому.

Звернувшись в автосервіс MANIC MECHANICS, Ви отримаєте замена масла в кппгарантію на всі послуги, що надаються.

На складі СТО завжди є в наявності масла від провідних виробників.

+38(098)3000199