fbpx

ЗАМІНА ПОВІТРЯНОГО ФІЛЬТРА

заміна повітряного фільтраЯкщо Ви хочете, щоб двигун Вашого автомобіля безперебійно працював, то необхідно дотримуватися багато важливих умов. Перше це те, щоб в камеру згоряння постійно потрапляло паливо, яке надалі змішується з повітряними масами. Повітря надходить в камеру з навколишньої атмосфери. Ці повітряні маси необхідно очищати від шкідливих домішок.
Якщо повітря буде безпосередньо потрапляти в камеру згоряння, то за рахунок різних речовин, які знаходяться в ньому можуть відбутися некоректні процеси в роботі двигуна. Для того, щоб очистити повітряні маси в двигунах застосовують особливу деталь – це повітряний фільтр. Він з’єднується з двома отворами. Перше впускає в себе повітря, друге випускає. Очищені потоки йдуть в саму систему роботи двигуна.
Від того, наскільки справно працюватиме даний елемент, залежить довговічність експлуатації вашого автомобіля.

Коли необхідно міняти повітряний фільтр.

Багато водіїв задають питання: коли необхідно міняти повітряний фільтр.

В першу чергу, необхідно орієнтуватися на регламент його продуктивності. Однак на його роботу впливають і інші різні фактори:

  • Поточна робота мотора і його стан в даний час. Наприклад, якщо в двигуні протікає масло, то новий фільтр служитиме небагато часу.
  • Показники загального терміну експлуатації, які вказані на деталі. Залежно від виробників, їх термін експлуатації може бути також різним.
  • Типи грунту, якими пересувається автомобіль. Якщо ви пересуваєтеся на своєму автомобілі лише в умовах міського середовища, то дорога найчастіше асфальтована. Наявність пилу зведено до мінімуму, а це означає, що елемент може служити за термінами, які написані в технічних документах. Однак постійна експлуатація автомобіля по польовій або путівці зменшить термін експлуатації повітряного фільтра в половину.
  • Манери водіння. В даному випадку багато залежить від того, як водій керує автомобілем. Якщо Ви постійно їдите 100 -150 км / год, то авто буде споживати більше обсягу повітря. Отже, деталь швидше зноситься.

Заміна повітряного фільтра потрібна, якщо Ви помітили:

У вашому автомобілі підвищується витрата бензину.
Продуктивність двигуна значно зменшилася.
Підвищилася концентрація вуглекислого газу в вихлопній системі автомобіля.

ДЕ ЗРОБИТИ ЗАМІНУ ПОВІТРЯНОГО ФІЛЬТРА В КИЄВІ?

Для тих водіїв, хто хоче замінити повітряний фільтр пропонуємо послуги нашого автосервісу MANIC MECHANICS . У нас працюють тільки професіонали, які в короткий час допоможуть замінити повітряний фільтр і зробити це з особливою точністю і грамотністю.

Тепер Вам не потрібно думати про те, де замінити повітряний фільтр в Києві.

ЗАПИСАТЬСЯ НА СЕРВИС:


+38(098)3000199