blog image

#Ремонт

Ремонт автомобіля своїми силами: чи варто братись?

26 грудень 2022

Хочеш зробити добре – зроби сам: цей постулат і досі зберігає актуальність. Війна додала ще один аргумент на користь самостійного ремонту

Зазначимо, що в більш-менш сучасному автомобілі є купа ремонтних робіт, які нереально виконати без професійних навичок і професійного ж обладнання. Але при тому чимало операцій з поточного ремонту таки цілком можливо виконати власними силами. Спробуємо додати автовласникам впевненості у власних силах. Розглянемо основні побоювання з тих, що відлякують більш-менш досвідчених автомобілістів.

Зазначимо, що в більш-менш сучасному автомобілі є купа ремонтних робіт, які нереально виконати без професійних навичок і професійного ж обладнання. Але при тому чимало операцій з поточного ремонту таки цілком можливо виконати власними силами.

Труднощі при ремонті авто своїми руками

Зрозуміло, що фобії автомобілістів, які мають уявлення про ремонт автомобіля, аж ніяк не даремні – труднощів та нюансів в автослюсарній справі чимало. Але розмаїття конструкцій вузлів та агрегатів настільки широке, що у кожної моделі і навіть у кожної комплектації авто проблеми сервісу свої. Тож перш ніж приймати рішення щодо ремонту власними руками, треба зібрати інформацію про особливості підходу до автомобіля вашої моделі і вашої комплектації.

 

Фобії автослюсаря-початківця

  • Я не знаю, як це робити.Найчастіше технологію ремонту можна дізнатися з відкритих джерел. Принаймні, для всіх поширених моделей машин є описи робіт на форумах користувачів певної моделі, у групах у соцмережах та на ютубі. Радимо ознайомитися якомога з більшим числом дописів та відеороликів.
  • В мене немає інструменту.
    Найчастіше технологію ремонту можна дізнатися з відкритих джерел. Принаймні, для всіх поширених моделей машин є описи робіт на форумах користувачів певної моделі, у групах у соцмережах та на ютубі. Радимо ознайомитися якомога з більшим числом дописів та відеороликів.
  • Я не знаю, як це робити.
    Найчастіше технологію ремонту можна дізнатися з відкритих джерел. Принаймні, для всіх поширених моделей машин є описи робіт на форумах користувачів певної моделі, у групах у соцмережах та на ютубі. Радимо ознайомитися якомога з більшим числом дописів та відеороликів.
Відразу братися за складну або просто масштабну роботу не варто, якщо це буде ваш перший крок до відкритого капоту. Перш за все вас може підвести моральний бік справи – невпевненість та відчай. Тож краще починати з чогось простого, щоб отримати позитивний досвід.

 

  1. Найчастіше технологію ремонту можна дізнатися з відкритих джерел. Принаймні, для всіх поширених моделей машин є описи робіт на форумах користувачів певної моделі, у групах у соцмережах.
  2. Найчастіше технологію ремонту можна дізнатися з відкритих джерел. Принаймні, для всіх поширених моделей машин є описи робіт на форумах користувачів певної моделі, у групах у соцмережах.

Зрозуміло, що фобії автомобілістів, які мають уявлення про ремонт автомобіля, аж ніяк не даремні – труднощів та нюансів в автослюсарній справі чимало. Але розмаїття конструкцій вузлів та агрегатів настільки широке, що у кожної моделі і навіть у кожної комплектації авто проблеми сервісу свої.